W sieci funkcjonuje wiele marketplace, dających platformę dla internetowych sprzedawców, którzy poszukują wygodnego kanału dla prowadzenia własnej działalności. Jednym z najważniejszych serwisów tego typu jest Allegro, czyli dominująca w Polsce firma prowadząca serwis aukcyjny. Popularność Allegro, rzecz jasna, nie wzięła się znikąd – jest to dobrze zorganizowany oraz nowoczesny portal, przyjazny zarówno dla sprzedających, jak i klientów.

Wnioski nasuwają się same – wchodząc w branżę e-commerce w Polsce, koniecznie trzeba wziąć pod uwagę Allegro. Do wystawienia pierwszych ofert można przejść już wkrótce po zarejestrowaniu konta, jednak warto podkreślić, że wydajne prowadzenie sklepu na tym portalu wymaga nieco więcej zaangażowania. Duża ilość prowadzonych aukcji wiąże się z koniecznością obsługi wielu zamówień, co łatwo przerasta małe firmy, natomiast większe naraża na zbyt duże koszty prowadzenia konta. W takiej sytuacji odpowiedź jest tylko jedna – należy zainwestować w profesjonalny program do Allegro, który odpowie na potrzeby rozwijającego się sklepu.

Jaki program do Allegro spisze się najlepiej?

Wybierając program do obsługi konta Allegro, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę swoje potrzeby, a także wymogi, jakie rynek stawia przed współczesnym e-sprzedawcą. Kluczem do sukcesu jest tu kompleksowa automatyzacja, a także ułatwiona obsługa sklepu – obie z tych funkcji zapewniane są przez Apilo (daw.ErpBox).

System Apilo (daw.ErpBox) to profesjonalny program do Allegro, pozwalający zoptymalizować działalność na tej platformie w najwyższym stopniu. Modułowa budowa tego programu zapewnia niezbędna elastyczność w doborze wymaganych narzędzi, natomiast doskonałe wsparcie techniczne i nieustanny rozwój Apilo (daw.ErpBox) sprawiają, że korzystający z niego sprzedawca zawsze będzie miał znaczną przewagę nad konkurencją.

Co ErpBox jest w stanie zapewnić e-sprzedawcy?

W branży e-commerce istnieje miejsce jedynie na konkrety, dlatego warto jasno przedstawić konkretne atuty systemu Apilo (daw.ErpBox). Korzystający z niego e-sprzedawcy mogą liczyć na:

  • dostęp do nowoczesnego Managera Allegro,    
  • błyskawiczną aktualizację danych,    
  • wiele możliwość z zakresu integracji innych kont Allegro, dodatkowych     platform sprzedaży lub dodatkowych programów e-commerce,    
  • dostęp do zróżnicowanych modułów,    
  • stały rozwój oraz częste aktualizacje.

To, jak dobrze sprawdza się Apilo (daw.ErpBox) jako program do Allegro, widoczne jest praktycznie natychmiastowo – sprawdź na stronie. Nawet długie, wielopunktowe i skomplikowane procesy mogą być sprowadzone do zaledwie paru kliknięć, natomiast obsługa sprzedaży stanie się szybsza, sprawniejsza i mniej czasochłonna. Program ten przydaje się także w łączeniu wielu kont, zarówno Allegro, jak i innych popularnych marketplace, co pozwala z błyskawiczny sposób dotrzeć do zupełnie nowej bazy klientów i efektywnie rozwijać swoją markę.

O możliwościach Apilo (daw.ErpBox) przekonać można się osobiście – wystarczy skorzystać z darmowego, 21-dniowego okresu próbnego, aby samodzielnie przetestować wszystkie jego funkcje. Bez zbędnych opłat czy innych zobowiązań!