Letnia ładna pogoda, dłuższe dni i imprezy plenerowe stwarzają doskonałą okazję do ekspozycji swojej marki.

Marketerzy powinni wykorzystać ten szczególny czas w roku, rozdając gadżety reklamowe umieszczając podczas tych wydarzeń. Koncerty i festiwale, jak również wydarzenia firmowe organizowane latem to świetny czas na zaprezentowanie produktów promocyjnych z logo twojej firmy. Wybór odpowiednich artykułów do rozdawania latem zapewni oczekiwany zwrot z inwestycji.

Artykuły promocyjne pasujące do letnich wydarzeń

Jakie gadżety reklamowe rozdawać klientom w lecie

Dobrym pomysłem podczas targów branżowych jest rozdawanie bawełnianych toreb na zakupy. Uczestnicy wydarzenia mogą w nie zapakować inne gadżety reklamowe, foldery i ulotki, a później użytkować taką torbę podczas robienia zakupów. Nadruki na torbach mogą być dość duże, będą zatem dobrze widoczne dla każdego, kto zobaczy taką torbę. Z dobrym przyjęciem spotkają się również T-shirty, możemy zamówić unikalny nadruk, dzięki czemu koszulka wyróżni się spośród innych. Każdemu przyda się również kubek, może to być kubek podróżny lub butelka na wodę wielokrotnego użytku.

Wiele osób chętnie przyjmuje gadżety reklamowe elektroniczne, mogą to być przenośne power banki, które pozwolą uzupełnić poziom baterii w telefonie w dowolnym miejscu, nawet kiedy nie mamy dostępu do gniazdka elektrycznego. Jak wiadomo wiele osób korzysta obecnie z urządzeń przenośnych, warto mieć zatem pod ręką power bank, aby naładować urządzenie. Możemy również postawić na pendrive czy ładowarki do telefonów, na przykład samochodowe.

Nie ma produktu promocyjnego, który latem robi więcej wrażeń niż świetna para okularów przeciwsłonecznych. Okulary przeciwsłoneczne są niedrogie i dostępne w różnych stylach i kolorach, mogą być również drukowane na wiele sposobów. Dużym powodzeniem cieszą się również latem czapki z daszkiem, mogą to być gadżety reklamowe, na których umieścimy logo i nazwę firmy, czy hasło promocyjne. Z pewnością latem wiele praktycznych i niedrogich artykułów można użyć jako część kampanii marketingowej z dużym powodzeniem. Prezenty na tego typu wydarzeniach są świetne, ponieważ ludzie uważają je za przydatne i przechowują je przez długi czas.